loader image

Landmark PMC

Landmark Project Managment Company je osnovana sa vizijom da pruža isključivo najviše standarde usluga u oblasti preduzetništva, upravljanja projektima i njihovog održavanja.

 

Kako bi postigao ovaj cilj, Landmark PMC je pažljivo birao i okupio grupu profesionalaca kreirajući tim vodećih eksperata sa internacionalnim iskustvom i znanjem u oblasti nekretnina, garantujući posvećenost detaljima tokom čitavog procesa investiranja i upravljanja.

 

Kompanija pruža kompletan spektar usluga u vezi sa investiranjem u nekretnine, akvizicijom, razvojem projekta, strateškim konsaltingom, lizingom, prodajom i marketingom i upravljanjem projektom sa primarnim fokusom na poduhvate koji se odnose na luksuzne stambene objekte na premium gradskim lokacijama.

 

Svaka nekretnina je estetski doživljaj za sebe i pruža ambiciozan stil svakodnevnog života, u privatnom i poslovnom okruženju.

 

Trenutni portfolio sadrži selekciju potpisanih stambenih, maloprodajnih i poslovnih prostora u Srbiji, Hrvatskoj i Sloveniji.

 

Sa nepokolebljivom posvešćenošću vrhunskom kvalitetu Landmark Project Management Company nudi izuzetna rešenja za upravljanje nekretninama širom regiona.

Landmark Tim

Nir Makdasi

Managing Partner

nir@landmark-pmc.com

Miša Marković          

General Manager

misa@landmark-pmc.com

Vladislav Đurić                   

Technical Director

vladislav@landmark-pmc.com

Boriša Dželetović                

Project Engineer

borisa@landmark-pmc.com

Jovana Dodić Ignatovski

Head of Marketing Department

 jovana@landmark-pmc.com

Sanja Voves

Head of Sales Department

sanja@landmark-pmc.com

Branka Golubovic

Head of Interior Design

branka@landmark-pmc.com

Aleksandar Janković

Head of Operations

aleksandar.jankovic@landmark-pmc.com

Ana Jovčić

Office Manager

ana@landmark-pmc.com

Nir Makdasi

Managing Partner

nir@landmark-pmc.com

Miša Marković          

General Manager

misa@landmark-pmc.com

Vladislav Đurić                   

Technical Director

vladislav@landmark-pmc.com

Boriša Dželetović                

Project Engineer

borisa@landmark-pmc.com

Dragana Bobera             

CFO 

dragana@landmark-pmc.com

Aleksandar Jurošević          

Finance Coordinator

aleksandar@landmark-pmc.com

Jovana Dodić Ignatovski

Head of Marketing Department

 jovana@landmark-pmc.com

Sanja Voves

Head of Sales Department

sanja@landmark-pmc.com

Branka Golubovic

Head of Interior Design

branka@landmark-pmc.com

Aleksandar Janković

Head of Operations

aleksandar.jankovic@landmark-pmc.com

Ana Jovčić

Office Manager

ana@landmark-pmc.com